Primebebe количка - Force jeans
  • Primebebe количка - Force jeans
  • Primebebe количка - Force jeans
  • Primebebe количка - Force jeans

Primebebe количка - Force jeans

3.400 MKD
Шифра на производ: 0171112
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Функционална и модерна количка наменета за секојдневни прошетки на Вашите најмили. Количката е наменета за деца на возраст од 0 до 36 месеци, со максимална тежина 15кг. Безбедносен појас за детето кој се фиксира во 5 точки, се подесува во висина. Подеслив наслон за грбот, кој се спушта во 3 различни позиции. Предниот држач се отстранува, што овозможува полесно сместување на детето во количката. Екстра лесна количка (5,8 кг) супер подвижна благодарение на предните тркала кои се вртат во сите насоки а на задните тркала има синхронизирани кочници. Дијаметар на тркалата 15см. Длабока и пространа тенда за заштита од сонце со 3 позиции и прозорче од кое може да го гледате детето. Голема корпа за складирање(максимална тежина 2кг). Чадор систем на затворање поради што е многу компактна кога е затворена. Држач за носење.

Димензија на расклопена количка: 79х37,5х102см.

Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 1888.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kolicka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS