Најново
Велигденски украс

Велигденски украс

100 ден.
Шифра на производ: 25664
Достапност: На залиха
Количина:

Украсете го Вашиот дом за Велигденските празници со ова прекрасно Зајче. 

Висина: 22см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Велигденски украс Украсете го Вашиот дом за Велигденските празници со ова прекрасно Зајче.  Висина: 22см .. Category: Product #: 25664 Regular price: 100 ден. 100
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS