МАЛИ КУЈНСКИ АПАРАТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax - Тостер Vivax - Тостер
Vivax - Тостер TS-7501WHS Карактеристики на производот: моќност 750W светлосен индикатор ..
890 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал за вода Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 1,..
790 ден.
Vivax - Електрично ѓезве Vivax - Електрично ѓезве
Vivax - Електрично ѓезве  Карактеристики на производот: моќност 1000W капацитет 0,4L..
890 ден.
-11%
Sencor - апарат за правење леб SBR 1040WH + 2 години гаранција Sencor - апарат за правење леб SBR 1040WH + 2 години гаранција
моќност: 550W макс. капацитет: 900g одложен старт одржување на температура зачувување на ..
5.950 ден.6.650 ден.
-13%
Sencor - Апарат за шишање SHP 320Sl + 2 години гаранција Sencor - Апарат за шишање SHP 320Sl + 2 години гаранција
Sencor Апарат за шишање SHP 320Sl  Карактеристики на производот:  сечило од нерѓо..
690 ден.790 ден.
Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.

Распродадено

-26%

Распродадено

Дигитална телесна вага Дигитална телесна вага
Карактеристики на производот: LCD екран максимална тежина 180кг функција автоматско исклуч..
590 ден.800 ден.
-13%
Sencor Решо SCP 3201 GY Sencor Решо SCP 3201 GY
Карактеристики на броизводот: боја: црна стаклокерамичко, една грејна плоча моќност 1800W ..
3.390 ден.3.900 ден.
-12%
Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
4.590 ден.5.200 ден.
-13%
Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност на мотор..
2.950 ден.3.400 ден.
-12%
Sencor Мултисецкалица SSG 3500W + 2 години гаранција Sencor Мултисецкалица SSG 3500W + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max:150W сецка и ренда 5 додатоци за..
3.040 ден.3.460 ден.
-17%
Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на грејачот 240W број на садови за сушење: 5 суши: з..
2.490 ден.3.000 ден.
Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 900W боја по избор: бела / црна опција за подготовка..
2.890 ден.
-12%
Sencor Миксер со сад  SHM 5330 + 2 гаранција Sencor Миксер со сад  SHM 5330 + 2 гаранција
Карактеристики на производот: миксер со сад моќност 300W 5 брзини турбо брзина голем с..
2.530 ден.2.880 ден.
-12%
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: тостер со 3 менливи плочи боја: бела моќност 700W плочи за..
2.480 ден.2.820 ден.
-23%
Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.990 ден.2.600 ден.
-17%
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: боја: зелена моќност 2200W работи на напон од 230V, 50Hz с..
1.870 ден.2.250 ден.
-15%
Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: моќност 2400W боја: виолетова лесен за полнење, транспаренте..
1.990 ден.2.350 ден.
-21%
Sencor Пегла на пареа SSI 5421TQ / 5420RD Sencor Пегла на пареа SSI 5421TQ / 5420RD
Карактеристика на производот: боја по избор: тиркизна / црвена приклучна сила 2200W 230V, ..
1.390 ден.1.750 ден.
-12%
Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max 230W  стаклен сад 1000ml доволна..
1.970 ден.2.240 ден.
-18%
Sencor Рачен пасатор SHB 4110WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 400W боја: бела тивка работа на моторот 2 брзини ..
1.390 ден.1.700 ден.
-10%
Sencor Кујнска вага SKS 4004 + 2 години гаранција Sencor Кујнска вага SKS 4004 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: дигитална кујнска вага боја по избор: портокалова / зелена&nbs..
1.350 ден.1.500 ден.
-19%
Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна со виолетово 2 брзини, 3 нивоа на температура моќ..
1.290 ден.1.600 ден.
-24%
Sencor Телесна вага SBS 5050 BK / 5051WH + 2 години гаранција Sencor Телесна вага SBS 5050 BK / 5051WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: електронска телесна вага боја по избор: црна / бела мери во ..
1.290 ден.1.700 ден.
-21%
Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја по избор: сина / жолта моќност 1600W површина за пеглањ..
1.100 ден.1.400 ден.
-27%
Sencor Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција Sencor Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури брзо з..
950 ден.1.300 ден.
-23%
Sencor Пегла за коса SHI 131 + 2 години гаранција Sencor Пегла за коса SHI 131 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна грејна плоча од керамика и турмалин електрон..
690 ден.900 ден.
-18%
Sencor миксер SHM 5203 + 2 гаранција Sencor миксер SHM 5203 + 2 гаранција
Карактеристики на производот: рачен миксер моќност 300W 5 брзини турбо брзина маталкит..
1.590 ден.1.950 ден.
Vivax - Фритеза Vivax - Фритеза
Vivax - Фритеза DF-2003SS Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 3L 30 м..
2.350 ден.
Vivax - Грил тостер Vivax - Грил тостер
Vivax Grill - тостер SM-1800 Карактеристики на производот: 1800W површина за печење: 23х2..
2.290 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал за вода WH - 180TC со 1 година гаранција Карактеристики на производ..
1.490 ден.
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата WH-176TC со 1 година гаранција ..
1.490 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS