Најново
Топка сортер
  • Топка сортер

Топка сортер

250 ден.
Шифра на производ: 63244
Достапност: На залиха
Количина:

Детска играчка топка сортер изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Топката може да се расклопува, има различни отвори низ кои може да се внесат различни форми во различни бои. Одлична можност за учење, развој на моториката и координацијата.

Производот е препорачан за деца над 12 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: topka, sorter

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS