Најново
Jungle - Полициско возило на туркање
 • Jungle - Полициско возило на туркање

Jungle - Полициско возило на туркање

3.390 ден.
Шифра на производ: 2645
Достапност: На залиха
Количина:

Jungle - Полициско возило туркало

 • производот се препорачува за деца на возраст од 12 до 36 месеци
 • максималната тежина до 25кг
 • возилото е произведено по лиценца на Mercedes-Benz Group AG што ја користи производителот
 • се препорачува родителски надзор и водство за да се осигура безбедноста на детето и безбедно возење

Противпожарните и полициските камиони имаат:

 • ознаки кои се карактеристични за Мерцедес (знак на волан, волан...)
 • светлосни ефекти во форма на ротација
 • звучни ефекти во форма на музика, предупредувачки сирени и класични сирени
 • капакот на делот од седиштето е подигнат и има мал простор за складирање под седиштет
 • наслон за удобно и безбедно возење

Димензии на туркалото:

 • должина 60 см
 • висина 45 см
 • ширина 26 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: turkalo, police
Jungle - Полициско возило на туркање Jungle - Полициско возило туркало производот се препорачува за деца на возраст од 12 до 36 месеци максималната тежина до 25кг возилото е произведено по лиценца на Mercedes-Benz Group AG што ја користи производителот се препорачува родителски надзор и водство за да се осигура безбедноста на детето и безбедно возење Противпожарните и полициските камиони имаат: ознаки кои се ка.. Category: Product #: 2645 Regular price: 3.390 ден. 3.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS