Најново
Седиште General Cangaroo 0-36кг
 • Седиште General Cangaroo 0-36кг
 • Седиште General Cangaroo 0-36кг

Седиште General Cangaroo 0-36кг

13.990 ден.
Шифра на производ: 2366
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште General Cangaroo 0-36кг.

 • седиште за автомобил Cangaroo General I-SIZE 40-135см (0-36 кг до 12 години)
 • седиштето се поставува во спротивна насока од движењето на колата кога детето е од 40-105см
 • седиштето се поставува во насока на движење на колата кога детето е од 76-135см
 • седиштето е опремено со дополнителен систем за странична безбедност 
 • систем за странична заштита, има 360 ° ротација на основата
 • ISOFIX систем за поголема безбедност, кој се користи и во насока на движење на колата и обратно
 • појас и безбедносен ремен со 5 точки - за поголема безбедност
 • дополнителни две мемориски перници за поголема удобност
 • прилагодлив потпирач за глава - 10 позиции. 3 позиции на наклон на потпирачот за грб, погодно прилагодување со една рака, со наклон до 165 °
 • меки и високо квалитетни ткаенини за дополнителна удобност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Седиште General Cangaroo 0-36кг Седиште General Cangaroo 0-36кг. седиште за автомобил Cangaroo General I-SIZE 40-135см (0-36 кг до 12 години) седиштето се поставува во спротивна насока од движењето на колата кога детето е од 40-105см седиштето се поставува во насока на движење на колата кога детето е од 76-135см седиштето е опремено со дополнителен систем за странична безбедност  систем за странична заштита, има 36.. Category: Product #: 2366 Regular price: 13.990 ден. 13.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS