Проодувалка
  • Проодувалка
  • Проодувалка
  • Проодувалка
  • Проодувалка
  • Проодувалка

Проодувалка

1.690 MKD2.100 MKD
без ДДВ: 1.432 MKD
Шифра на производ: 918
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, со што придонесува Вашето дете побрзо и самостојно да оди. Освен што служи за проодување таа може да биде многу забавна играчка со звучни и светлосни ефекти. Задните тркала на проодувалката има можност да се блокираат за да не вртат.

Димензија: 40х48х44см

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: prooduvalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS