ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Музичко пиано
Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото изобилува со прекрас..
590 MKD
Музички проектор
Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. Светлосните ефе..
500 MKD
Гасеница сортер
Супер подарок за најмалите, едукативна гасеница сортер. Гасеницата има тркалца, може да се вози.Прои..
360 MKD
Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
400 MKD
Vtech - Забавно куче
Весело разиграно кученце кое сака да ве следи, каде и да одите! Повлечето го кучето со јажето, ..
1.490 MKD
-20%
Vtech - Гаража
Супер забавна гаража со лифт, паркинг, автоперална и спуштачка патека е совршена за Вашите мале..
2.630 MKD3.290 MKD
Vtech - Воз GearZooz
Сите во возот на GearZooz и авантурата може да почне! Децата може да ги менуваат 15-те запчаници на ..
3.390 MKD
Vtech - Масичка со активности
Vtech едукативна масичка со многу активности е совршена играчка со која преку игра и забава Ваш..
3.390 MKD
Vtech Диносаурус
Танцувај и смеј се со Диносаурусот на Vtech. Овој прекрасен диносаурус доаѓа со 3 емо..
3.190 MKD
Vtech - Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
3.290 MKD
Vtech - Видеофон
Производот е со видео и аудио монитор во боја. Дигиталниот пренос обезбедува врвен квалитет на зукот..
5.990 MKD
Vtech - Спортски центар 2 во 1
Прекрасна играчка спортски центар 2 во 1 за Вашите најмили. Радувајте се со Вашата мала спортска ѕве..
2.890 MKD
Vtech - Тапанче сортер
Забавно и едукативно тапаче сортер на Vtech. Тапкајте на тапанот за да ги слушнете забавните зв..
1.390 MKD
Vtech - Музичка топка
Забавна музичка топка  со сензор за движење кој сам се активира и го поттикнува лазењ..
1.690 MKD
Vtech - Музичка вртелешка
Vtech музичка вртелешка со птици е совршена пренослива играчка за смирување на Вашето бебе. Доаѓа со..
1.990 MKD
Vtech - Музичко слонче
Запознајте го и играјте со слончето на Vtech! Копчето за осветлување активира песни, забавни фрази и..
890 MKD
-27%
Vtech - Интерфон
Vtech интерфон, од секој дел од домот, слушајте ги звуците што ги прави Вашето бебе. Dect дигитална ..
2.190 MKD2.990 MKD
Vtech - Музичко куче
Забавно музичко кученце за учење. Со притискање на 3-те светлечки копчиња учиме броеви, чувства..
1.190 MKD
Vtech Бубамара
Вашите малечки ќе се забавуваат со часови со оваа прекрасна едукативна Бубамара која има форми ..
1.900 MKD
Vtech - Диносаурус
Забава со часови за Вашите малечки, со Дино кој е многу гладен и треба да се нахрани...
2.190 MKD
Vtech Багер
Прекрасен едукативен багер на Vtech, со притискање на копчињата се активира учењето на броеви, форми..
2.590 MKD
Vtech - Воз туркај и вози
Прекрасен интерактивен едукативен музички воз кој им помага на малите дечиња во учење ..
4.990 MKD
Vtech - Вртелешка со проектор
Прекрасна музичка вртелешка со проектор со 3 слатки и меки висечки јагниња. проектор кој проек..
3.290 MKD
Vtech проектор Поларно мече
Поларно мече со ѕвездено небо и звуци кои го смируваат Вашето бебе. Слатко, меко и нежно поларн..
2.090 MKD
Vtech - Проектор јагне
Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. проектор за кр..
1.390 MKD
Vtech Pull and Pop - музички авион
Забавна и едукативна играчка авионче. повлечете за да слушнете забавни фрази и да ги видите то..
1.190 MKD
Vtech - Алигатор ZoomiZooz
Здраво, јас сум алигаторот ZoomiZooz. Ова е мојот најдобар пријател птицата, ние сакаме да пееме ..
950 MKD
-17%
Забавен музички чекан
Забавно чеканче со музички и светлосни ефекти за супер забава за најмалите. Со секое удирање на чека..
290 MKD350 MKD
Трактор на туркање
Забавен трактор на туркање. Супер кавалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен з..
1.550 MKD
Топка сортер
Детска играчка топка сортер изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Топката може да се..
250 MKD
Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
1.450 MKD
Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.100 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS