Дрвен лавиринт на тркала
  • Дрвен лавиринт на тркала

Дрвен лавиринт на тркала

1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Шифра на производ: 50120
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци. Овој лавиринт на тркала нуди супер забава. Кога се влече со врвката, запчаниците на подлогата се вртат, привлекувајќи го вниманието на најмалите, додека низ лавиринтот може да ги движите разните форми на животни.

  • Димензија на производот: 20 х 26 х 20 см.
  • Производот е препорачан за деца над 18 месеци.

 

Производите се изработени и ги исполнуваат EN71 и ASTM стандардите за квалитет.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drveni, viga

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS