Најново
Велигденски украс - Зајче

Велигденски украс - Зајче

450 ден.550 ден.
Шифра на производ: 20877
Достапност: На залиха
Количина:

Украсете го Вашиот дом за Велигденските Празници со ова прекрасно Зајче. 

Висина на производот: 33см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: veligdenski, ukras, zajche, zajce
Велигденски украс - Зајче Украсете го Вашиот дом за Велигденските Празници со ова прекрасно Зајче.  Висина на производот: 33см. .. Category: Product #: 20877 Regular price: 450 ден. 550
450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS