Најново
Автомобил на туркање
  • Автомобил на туркање

Автомобил на туркање

1.450 ден.
Шифра на производ: 2561
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксични бои.

Димензија на производот: 48х24х37см

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: avtomobil, turkanje, turkalo
Автомобил на туркање Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксични бои. Димензија на производот: 48х24х37см Производот се препорачува за деца над 18 месеци. .. Category: Product #: 2561 Regular price: 1.450 ден. 1.450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS