Најново
Dolu - Куќичка Unicorn
  • Dolu - Куќичка Unicorn
  • Dolu - Куќичка Unicorn

Dolu - Куќичка Unicorn

6.590 ден.
Шифра на производ: 5598
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна куќичка на Dolu, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката  идеално ќе се вклопи во вашата градината.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Димензија на производот: 100х104х125см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Dolu - Куќичка Unicorn Прекрасна куќичка на Dolu, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката  идеално ќе се вклопи во вашата градината. Производот се препорачува за деца над 2 години. Димензија на производот: 100х104х125см.   .. Category: Product #: 5598 Regular price: 6.590 ден. 6.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS