Најново
Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство
  • Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство
  • Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство
  • Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство
  • Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство

Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство

2.590 ден.
Шифра на производ: 2156
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна масичка за забава во дворот. Засадете прекрасни цвеќиња со вашето дете. Масичка која може да се користи во домот, склопена како масичка за цртање и надвор за летна забава со песок и вода.

Димензија на производот: 65х98х98см

Висина на маса 36см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masichka, pesok, voda, gradinarska
Dolu - 4 во 1 масичка за градинарство Прекрасна масичка за забава во дворот. Засадете прекрасни цвеќиња со вашето дете. Масичка која може да се користи во домот, склопена како масичка за цртање и надвор за летна забава со песок и вода. Димензија на производот: 65х98х98см Висина на маса 36см. .. Category: Product #: 2156 Regular price: 2.590 ден. 2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS