Најново
Забавно Новогодишно Колаче
  • Забавно Новогодишно Колаче
  • Забавно Новогодишно Колаче

Забавно Новогодишно Колаче

690 ден.
Шифра на производ: 46410
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно Новогодишно Колаче која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Колаче што пее, игра и повторува.

  • функција на повторување
  • функција за пеење (4 мелодии новогодишни)
  • функција за танцување
  • светлечки ефекти

Висина на производот 35см.

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1.5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Забавно Новогодишно Колаче Прекрасно Новогодишно Колаче која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Колаче што пее, игра и повторува. функција на повторување функција за пеење (4 мелодии новогодишни) функција за танцување светлечки ефекти Висина на производот 35см. Производот работи на батерии, потребни се: 3х1.5V AA батерии, не се вклучени во пакувањето. .. Category: Product #: 46410 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS