Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Забавна играчка Кактус
  • Забавна играчка Кактус
  • Забавна играчка Кактус

Забавна играчка Кактус

690 ден.
Шифра на производ: 5608
Достапност: На залиха
Количина:

Уникатна, забавна детска играчка која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Кактус што пее, игра и повторува. 

  • функција на повторување
  • функција за пеење на многу различни песни
  • функција за танцување
  • светлечки ефекти

Производот работи на батерии. Потребни се 3х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kaktus, igracka
Забавна играчка Кактус Уникатна, забавна детска играчка која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Кактус што пее, игра и повторува.  функција на повторување функција за пеење на многу различни песни функција за танцување светлечки ефекти Производот работи на батерии. Потребни се 3х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето .. Category: Product #: 5608 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS