Најново
-19%
Magic tracks стаза 212 делови Magic tracks стаза 212 делови
690 ден.850 ден.
690 ден.850 ден.
-21%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-15%
Сет од 5 маски KN95 со валва Сет од 5 маски KN95 со валва
425 ден.500 ден.
425 ден.500 ден.
-19%
Сет од 5 маски KN95 Сет од 5 маски KN95
325 ден.400 ден.
325 ден.400 ден.
Забавна игра Џенга - Сложувалка
  • Забавна игра Џенга - Сложувалка

Забавна игра Џенга - Сложувалка

280 ден.
Шифра на производ: 20169
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна игра Џенга - Сложувалка. Игра на прецизност и трпение, играта може да ја играш сам или во друштво! Нареди ја кулата и потоа со помош на дрвеното чеканче извлечи по една дрвена плочка и стави ја на врвот од кулата, направи ја кулата што повисока но внимавај да не ти се сруши! Вклучени се 54 дрвени плочки од кои може да се состават 3 различки сложувалки.

Сетот вклучува:

  • 54 дрвени плочки
  • 2 коцки во боја
  • 2 коцки со броеви
  • дрвено чеканче

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dzenga, igra, slozhuvalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS