Најново
Забавен телефон
  • Забавен телефон
  • Забавен телефон
  • Забавен телефон

Забавен телефон

220 ден.
Шифра на производ: 1827
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок за најмалите.

Димензии на телефонот: 16 х 6см

Димензија на пакување: 2 х13х5см.

Производот е препорачан за деца над 12 месеци.

Телефонот работи на батерии. Батериите се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: muzichki, zabaven, telefon
Забавен телефон Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок за најмалите. Димензии на телефонот: 16 х 6см Димензија на пакување: 2 х13х5см. Производот е препорачан за деца над 12 месеци. Телефонот работи на батерии. Батериите се вклучени во пакувањето. .. Category: Product #: 1827 Regular price: 220 ден. 220
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS