Најново
Vtech - Воланче за количка
  • Vtech - Воланче за количка
  • Vtech - Воланче за количка
  • Vtech - Воланче за количка
  • Vtech - Воланче за количка

Vtech - Воланче за количка

1.590 ден.
Шифра на производ: 801503
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за најмалите. Возејќи со забавниот музички волан Вашите малечки ќе може да се да уживаат во најразлични звуци, мелодии, песни, броеви, бои. Со над 60 различни песни, мелодии, фрази и реални звучни ефекти. Специјално дизајнирана за прицврстување на колички за вашето дете да може да ужива во движење.

Производот се препорачува за деца од 3-24 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: volan, kolichka, ветек
Vtech - Воланче за количка Супер забава за најмалите. Возејќи со забавниот музички волан Вашите малечки ќе може да се да уживаат во најразлични звуци, мелодии, песни, броеви, бои. Со над 60 различни песни, мелодии, фрази и реални звучни ефекти. Специјално дизајнирана за прицврстување на колички за вашето дете да може да ужива во движење. Производот се препорачува за деца од 3-24 месеци. .. Category: Product #: 801503 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS