Најново
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
-19%
Трицикал Нова Qplay Трицикал Нова Qplay
5.990 ден.7.390 ден.
5.990 ден.7.390 ден.
 Vtech - Видеофон
 • Vtech - Видеофон
 • Vtech - Видеофон
 • Vtech - Видеофон
 • Vtech - Видеофон
 • Vtech - Видеофон

Vtech - Видеофон

6.490 ден.
Шифра на производ: 2251
Достапност: На залиха
Количина:

 Vtech - Видеофон

 • 5 нивоа на звук
 • аларм при губење на сигналот
 • камерата може да се монтира на ѕид
 • рачно подесување на аголот на камерата
 • прилагодување на јачината на звукот
 • со термометар за мерење на собната температура
 • двонасочна комуникација
 • режим за ноќно инфрацрвено гледање
 • потребни батерии: 2х800mAH Ni-MH
 • 2 адапери вклучени во комплетот
 • домет: во затворен простор 50м, на отворено до 300м
 • резолуција на дисплејот: 320х160, QVGA, CMOS, со инфрацрвен филтер
 • LCD дисплеј во боја
 • број на камери: 1
 • дигитален видеофон

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: videofon, interfon, bebifon
Vtech - Видеофон  Vtech - Видеофон 5 нивоа на звук аларм при губење на сигналот камерата може да се монтира на ѕид рачно подесување на аголот на камерата прилагодување на јачината на звукот со термометар за мерење на собната температура двонасочна комуникација режим за ноќно инфрацрвено гледање потребни батерии: 2х800mAH Ni-MH 2 адапери вклучени во комплетот домет: во затворен простор 50м.. Category: Product #: 2251 Regular price: 6.490 ден. 6.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS