Најново
Vtech - Слонче
 • Vtech - Слонче
 • Vtech - Слонче
 • Vtech - Слонче

Vtech - Слонче

990 ден.
Шифра на производ: 805604
Достапност: На залиха
Количина:

Притиснете и играјте со слончето од VTech! Копчето за осветлување активира песни, забавни фрази и запознавање со животните.

 • вклучени се 2 песни и 10 мелодии
 • рачката е лесна за држење и совршена за малите раце, го поттикнува ползењето, истражувањето и развојот на моторните вештини
 • двете копчиња во различни форми на страната ги претставуваат слонот и неговите пријатели животни, формите и броењето, звуците, мелодиите и фразите
 • малите истражувачи можат да го туркаат слонот со што се активираат и можат да се слушнат разиграни звуци и кратки фрази
 • големите текстури на ушите на слончето обезбедуваат тактилна стимулација и го охрабруваат развојот на моторната вештина
 • светлечкото копче активира песни и забавни фрази. Вклучува 2 песни заедно и 10 мелодии
 • 6+ месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: slonche, ветек
Vtech - Слонче Притиснете и играјте со слончето од VTech! Копчето за осветлување активира песни, забавни фрази и запознавање со животните. вклучени се 2 песни и 10 мелодии рачката е лесна за држење и совршена за малите раце, го поттикнува ползењето, истражувањето и развојот на моторните вештини двете копчиња во различни форми на страната ги претставуваат слонот и неговите пријатели животни, формите и б.. Category: Product #: 805604 Regular price: 990 ден. 990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS