Најново
Vtech Peek-a-Boo Мече
  • Vtech Peek-a-Boo Мече
  • Vtech Peek-a-Boo Мече
  • Vtech Peek-a-Boo Мече
  • Vtech Peek-a-Boo Мече

Vtech Peek-a-Boo Мече

1.490 ден.
Шифра на производ: 805303
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна играчка со која Вашето бебето ќе биде пријатно изненадено кога ќе притисне едно од копчињата на буренцето со мед и Мечето ќе излезе и ќе сака да игра криенка.

  • го поттикнува моторниот развој и разбирањето на ефектот на причини и последици, со притискање на пчеличката која ќе врти наоколу!
  • притиснете ги двете копчиња за да слушате 4 волшебни песни, 15 мелодии и многу фрази

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: ветек, мече
Vtech Peek-a-Boo Мече Забавна играчка со која Вашето бебето ќе биде пријатно изненадено кога ќе притисне едно од копчињата на буренцето со мед и Мечето ќе излезе и ќе сака да игра криенка. го поттикнува моторниот развој и разбирањето на ефектот на причини и последици, со притискање на пчеличката која ќе врти наоколу! притиснете ги двете копчиња за да слушате 4 волшебни песни, 15 мелодии и многу фрази   .. Category: Product #: 805303 Regular price: 1.490 ден. 1.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS