Најново
Vtech - Музичка вртелешка
 • Vtech - Музичка вртелешка
 • Vtech - Музичка вртелешка
 • Vtech - Музичка вртелешка
 • Vtech - Музичка вртелешка
 • Vtech - Музичка вртелешка

Vtech - Музичка вртелешка

1.590 ден.
Шифра на производ: 801303
Достапност: На залиха
Количина:

Вртете ги и запознајте ги животните, звуците, формите и броевите со Push & Play Spinning Top! Клипот притиснете го надолу и животните ќе започнат да се вртат во круг забавувајќи го Вашето малечко. 

 • забавните фрази, звуци и мелодии го поттикнуваат детето да открива и истражува
 • вклучува 7 возбудливи песни и 20 забавни мелодии
 • 4 обоени копчиња за животни, ги претставуваат животните и боите
 • копчињата со 4 форми претставуваат форми и броеви

Производот се препорачува од 6 до 30 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: muzichka, vrteleshka, ветек
Vtech - Музичка вртелешка Вртете ги и запознајте ги животните, звуците, формите и броевите со Push & Play Spinning Top! Клипот притиснете го надолу и животните ќе започнат да се вртат во круг забавувајќи го Вашето малечко.  забавните фрази, звуци и мелодии го поттикнуваат детето да открива и истражува вклучува 7 возбудливи песни и 20 забавни мелодии 4 обоени копчиња за животни, ги претставуваат животните и боите .. Category: Product #: 801303 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS