Најново
Vtech - Музичка топка
  • Vtech - Музичка топка
  • Vtech - Музичка топка

Vtech - Музичка топка

1.790 ден.
Шифра на производ: 801953
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна музичка топка  со сензор за движење кој сам се активира и го поттикнува лазењето на Вашето малечко. Копчињата со броеви светат и го привлекуваат вниманието на Вашето бебе. Притиснете ги копчињата за да ги запознаете животните, да ги научите броевите и да слушнете 4 песнички и 12 мелодии.

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Дијаметар на топката 17см.

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: topka, muzichka, ветек
Vtech - Музичка топка Забавна музичка топка  со сензор за движење кој сам се активира и го поттикнува лазењето на Вашето малечко. Копчињата со броеви светат и го привлекуваат вниманието на Вашето бебе. Притиснете ги копчињата за да ги запознаете животните, да ги научите броевите и да слушнете 4 песнички и 12 мелодии. Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето. .. Category: Product #: 801953 Regular price: 1.790 ден. 1.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS