Најново
-15%
Количка Tourist Buggy Eclipse Joie Количка Tourist Buggy Eclipse Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Carbon Joie Количка Tourist Buggy Carbon Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-15%
Количка Tourist Buggy Oyster Joie Количка Tourist Buggy Oyster Joie
10.990 ден.12.990 ден.
10.990 ден.12.990 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Pewter Joie Количка Nitro Dark Pewter Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
-14%
Количка Nitro Dark Laurel Joie Количка Nitro Dark Laurel Joie
5.690 ден.6.590 ден.
5.690 ден.6.590 ден.
Вселенска станица
  • Вселенска станица
  • Вселенска станица

Вселенска станица

1.290 ден.1.620 ден.
Шифра на производ: 5605
Достапност: На залиха
Количина:

Добредојдовте на вашата вселенска станица! Време е за нови подвизи и истражувања. Прекрасен креативен сет за вашите мали астронаути, патека од 128 делови кои лесно се обликуваат и може да направите различни видови на стази, вселенско возило на батерии, приемници на сигнали,  2 фигури(астронаути) и мини проектор на батерии на кој може да гледате соѕвездија.

Сетот содржи 143 делови.

Возилото работи на батерии, потребна е 1 х 1.5V AA батерија. Батеријата не е вклучена во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: vselenska, stanica
Вселенска станица Добредојдовте на вашата вселенска станица! Време е за нови подвизи и истражувања. Прекрасен креативен сет за вашите мали астронаути, патека од 128 делови кои лесно се обликуваат и може да направите различни видови на стази, вселенско возило на батерии, приемници на сигнали,  2 фигури(астронаути) и мини проектор на батерии на кој може да гледате соѕвездија. Сетот содржи 143 делови. Возилото р.. Category: Product #: 5605 Regular price: 1.290 ден. 1.620
1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS