Најново
Vtech - Воланче со Paw Patrol
  • Vtech - Воланче со Paw Patrol
  • Vtech - Воланче со Paw Patrol
  • Vtech - Воланче со Paw Patrol
  • Vtech - Воланче со Paw Patrol

Vtech - Воланче со Paw Patrol

2.790 ден.
Шифра на производ: 20389
Достапност: На залиха
Количина:

Возете се со Paw Patrol Pups од Vtech, со сите ваши омилени ликови.
Игрите вклучуваат возбудливи мисии за спасување исто како и цртаниот филм.
Замислете дека тргнувате во авантури со Рајдер на неговиот АТВ, кој исто така се претвора во моторна санка и лебди.
Завршете ја мисијата за спасување на г. Портер со управување на возилото.
Притиснете ги копчињата за да го слушнете вистинскиот глас на Рајдер како ги воведува сите ваши омилени кученца и кажете им сè за нив. Може за да ја слушате песната на Paw Patrol и да го слушате Рајдер како ги повикува кученцата на акција.
Користете ги трепкачите, проверете го ретровизорот и удрете го рогот за да научите броеви, безбедност на патиштата и многу повеќе.
Ниту една работа не е преголема, ниту едно кученце не е премало.
Потребни се: 2Х1,5V АА батерии (батерии вклучени само за демо-цели; нови батерии препорачани за редовна употреба).
Наменето за возраст од 2 до 5 години.
 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Vtech - Воланче со Paw Patrol Возете се со Paw Patrol Pups од Vtech, со сите ваши омилени ликови. Игрите вклучуваат возбудливи мисии за спасување исто како и цртаниот филм. Замислете дека тргнувате во авантури со Рајдер на неговиот АТВ, кој исто така се претвора во моторна санка и лебди. Завршете ја мисијата за спасување на г. Портер со управување на возилото. Притиснете ги копчињата за да го слушнете вистинскиот глас на Р.. Category: Product #: 20389 Regular price: 2.790 ден. 2.790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS