Најново
Vivax - Фен за коса

Vivax - Фен за коса

1.150 ден.
Шифра на производ: 20889
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Фен за коса

Карактеристики на производот:

  • моќност 2200W
  • 2 брзини
  • 3 поставки на температура
  • дифузер, додаток за фенирање
  • заштита од прегревање
  • лесно чистење на отстранливиот филтер
  • опција- ладен воздух
  • 1 година гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: вивакс, fen, kosa
Vivax - Фен за коса Vivax - Фен за коса Карактеристики на производот: моќност 2200W 2 брзини 3 поставки на температура дифузер, додаток за фенирање заштита од прегревање лесно чистење на отстранливиот филтер опција- ладен воздух 1 година гаранција   .. Category: Product #: 20889 Regular price: 1.150 ден. 1.150
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS