Најново
Vivax - Електрично ѓезве
  • Vivax - Електрично ѓезве

Vivax - Електрично ѓезве

890 ден.
Шифра на производ: 9009
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Електрично ѓезве 

Карактеристики на производот:

  • моќност 1000W
  • капацитет 0,4L
  • заштита од прегревање
  • ергономска рачка ладна при допир
  • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Vivax - Електрично ѓезве Vivax - Електрично ѓезве  Карактеристики на производот: моќност 1000W капацитет 0,4L заштита од прегревање ергономска рачка ладна при допир 1 година гаранција .. Category: Product #: 9009 Regular price: 890 ден. 890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS