Најново
Vivax - Електричен бокал за вода
  • Vivax - Електричен бокал за вода

Vivax - Електричен бокал за вода

790 ден.
Шифра на производ: 1711
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Електричен бокал за вода

Карактеристики на производот:

  • моќност 2000W
  • капацитет 1,7L
  • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: вивакс, bokal, voda
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 1,7L 1 година гаранција .. Category: Product #: 1711 Regular price: 790 ден. 790
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS