Најново
Viga - Дрвени коцки
  • Viga - Дрвени коцки
  • Viga - Дрвени коцки

Viga - Дрвени коцки

980 ден.1.150 ден.
Шифра на производ: 3122
Достапност: На залиха
Количина:

Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

Сетот вклучува 50 дрвени форми со мотиви на фарма.

Производот е препорачан за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: drveni, kocki, farma, вига
Viga - Дрвени коцки Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци. Сетот вклучува 50 дрвени форми со мотиви на фарма. Производот е препорачан за деца над 2 години. .. Category: Product #: 3122 Regular price: 980 ден. 1.150
980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS