Најново
Велосипед за рамнотежа Chicco

Велосипед за рамнотежа Chicco

3.690 ден.
Шифра на производ: 9599
Достапност: На залиха
Количина:

Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри координацијата, рамнотежата и управувањето.

Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето 

Возраст од 2-5 години (максимум тежина до 25 кг)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Велосипед за рамнотежа Chicco Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри координацијата, рамнотежата и управувањето. Прилагодливи рачки и седиште според растот на детето  Возраст од 2-5 години (максимум тежина до 25 кг) .. Category: Product #: 9599 Regular price: 3.690 ден. 3.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS