Најново
Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
  • Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
  • Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
  • Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
  • Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
  • Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
  • Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag

Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag

2.190 ден.
Шифра на производ: 21598
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox Zig Zag кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да преминат на велосипед со педали без стабилизатори, бидејќи ќе ги совладаат главните вештини кои се потребни за возење на велосипед: рамнотежа, координација и управување.

- Материјал на тркалата: ЕВА пена
- Висина на седиштето: од 36 до 45см.

Велосипедот се препорачува за деца на возраст од 12 до 36 месеци со максимална тежина до 17кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS