Најново
UV лампа за сушење нокти
  • UV лампа за сушење нокти
  • UV лампа за сушење нокти
  • UV лампа за сушење нокти

UV лампа за сушење нокти

750 ден.
Шифра на производ: 29871
Достапност: На залиха
Количина:

Совршено решение за прекрасен маникир и педикир.

  • елегантен дизајн
  • безбедна и лесна за употреба
  • моќност 48W

Димензија на производот: 20х15х9см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ув, lampa, sushenje, nokti, manikir
UV лампа за сушење нокти Совршено решение за прекрасен маникир и педикир. елегантен дизајн безбедна и лесна за употреба моќност 48W Димензија на производот: 20х15х9см.   .. Category: Product #: 29871 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS