Најново
Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец
  • Target - анатомски ранец

Target - анатомски ранец

2.990 ден.
Шифра на производ: 27053
Достапност: На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

  • димензија: висина 40см, должина 30см, ширина 18см
  • материјал: полиестер
  • материјалот ја одбива водата и штити од влага
  • анатомски обликувани нараменици
  • видлив во ноќта - рефлектирачки траки на нарамениците
  • 3 прегради

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет, anatomski, ranec
Target - анатомски ранец Target - анатомски ранец  димензија: висина 40см, должина 30см, ширина 18см материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага анатомски обликувани нараменици видлив во ноќта - рефлектирачки траки на нарамениците 3 прегради .. Category: Product #: 27053 Regular price: 2.990 ден. 2.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS