Најново
Тротинет со седиште
  • Тротинет со седиште
  • Тротинет со седиште
  • Тротинет со седиште
  • Тротинет со седиште

Тротинет со седиште

1.690 ден.
Шифра на производ: 5194
Достапност: На залиха
Количина:

Тротинет со седиште, може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркало а подоцна и како класичен тротинет на три тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај, има кочница на задното тркало, тркалата светат при движење.

  • тротинетот се подесува на три нивоа
  • максималната висина е 75см
  • максимална дозволена тежина кога се користи како тротинет со седиште е до 25кг
  • максимална дозволена тежина кога се користи како тротинет без седиште е до 40кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: trotinet, sedishte, scooter
Тротинет со седиште Тротинет со седиште, може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркало а подоцна и како класичен тротинет на три тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај, има кочница на задното тркало, тркалата светат при движење. тротинетот се подесува на три нивоа максималната висина е 75см максимална дозволена тежина кога се користи како тротинет со седиште е до 25кг.. Category: Product #: 5194 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS