Најново
Тротинет Flurry Byox
 • Тротинет Flurry Byox
 • Тротинет Flurry Byox
 • Тротинет Flurry Byox
 • Тротинет Flurry Byox
 • Тротинет Flurry Byox
 • Тротинет Flurry Byox

Тротинет Flurry Byox

4.290 ден.
Шифра на производ: 5304
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетен алуминиумски тротинет на преклоп.

 • тркала со големина 200х30 мм
 • страничен држач
 • висина на рачките 78-97 см
 • големина на основата 520х120 мм
 • максимално оптоварување до 100 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trotinet, skuter
Тротинет Flurry Byox Супер квалитетен алуминиумски тротинет на преклоп. тркала со големина 200х30 мм страничен држач висина на рачките 78-97 см големина на основата 520х120 мм максимално оптоварување до 100 кг. .. Category: Product #: 5304 Regular price: 4.290 ден. 4.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS