Најново
Тротинет Byox
  • Тротинет Byox
  • Тротинет Byox
  • Тротинет Byox

Тротинет Byox

3.190 ден.
Шифра на производ: 5203
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетен алуминиумски тротинет на преклоп.

  • максимална тежина до 100кг
  • рачката се подесува по висина во три позиции
  • хромирани лагери ABEC-7
  • тротинетот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trotinet
Тротинет Byox Супер квалитетен алуминиумски тротинет на преклоп. максимална тежина до 100кг рачката се подесува по висина во три позиции хромирани лагери ABEC-7 тротинетот се препорачува за деца над 6 години. .. Category: Product #: 5203 Regular price: 3.190 ден. 3.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS