Најново
-19%
Magic tracks стаза 212 делови Magic tracks стаза 212 делови
690 ден.850 ден.
690 ден.850 ден.
-21%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
950 ден.1.200 ден.
950 ден.1.200 ден.
-15%
Сет од 5 маски KN95 со валва Сет од 5 маски KN95 со валва
425 ден.500 ден.
425 ден.500 ден.
-19%
Сет од 5 маски KN95 Сет од 5 маски KN95
325 ден.400 ден.
325 ден.400 ден.
Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle
  • Тротинет 3 во 1 Nadle

Тротинет 3 во 1 Nadle

4.890 ден.
Шифра на производ: 5219
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Прекрасен тротинет 3 во 1 кој може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркало, потоа како трицикал, а подоцна како тротинет. Тротинет кој со притискање на едно копче брзо и лесно се трансформира во велосипед за рамнотежа на кој кога ќе се додадат педали станува трицикал. Задните тркала се подесуваат по ширина за подобра рамнотежа на детето при возење.

Рачката за управување се прилагодува во повеќе позиции по висина: 56/66/76см.

Педалите лесно се поставуваат на предното тркало и лесно се отстрануваат со притискање на копче.

Тротинетот се препорачува за деца од 2 до 5 години, до максимална тежина 25кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trotinet, tricikal, turkalo

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS