Најново
Тркало за вежбање
  • Тркало за вежбање
  • Тркало за вежбање
  • Тркало за вежбање

Тркало за вежбање

450 ден.
Шифра на производ: 52893
Достапност: На залиха
Количина:

Одлична справа за топ форма на Вашето тело. Зајакнете ги стомачните и грбните мусклули со помош на тркалото. Во сетот е вклучена мека подлога.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trkalo, vezhbanje

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS