Најново
Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay
 • Трицикл Нова Qplay

Трицикл Нова Qplay

5.990 ден.7.390 ден.
Шифра на производ: 9122
Достапност: На залиха
Количина:

Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл.
Овај трицикл ќе стане Вашиот најдобриот сојузник да ги откриете новите места за време на Вашите прошетки. Бидејќи се преклопува, секогаш ќе биде на Ваша страна!
Заштедува време и простор, се склопува толку многу и толку брзо што ќе можете да го носите за рачката за носење. Изненадени сте? Има уште повеќе!

QPlay Nova е трицикл на годината, и не недостасуваат детали!
Неговото брзо и лесно затворање ќе Ви овозможи да го носите со себе каде и да посакате, зафаќајќи многу малку простор.

Возењата никогаш не биле толку пријатни и комплетни колку што се со QPlay Nova. Зошто? Бидејќи има прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност.
Покрај тоа, сè додека Вашето малечко не стигне до педалите, тоа може да ги постави нозете на држачите за нозе дизајнирани за првите месеци.
Значи, кога ќе порасне, можете да ги отстраните, или да ги поставите на понискиот држач или да го преклопите ако не го користите.
Неговата прилагодлива рачка за туркање ќе Ви овозможи полесно да го управувате за време на вашите прошетки.

Безбедноста на вашиот мал палавко е на прво место! Ние во QPlay не сакаме да се грижите за ништо за време на прошетките.
Значи, детскиот трицикл QPlay Nova има голема тенда со УВ-заштита, заштитен систем од 5 точки за безбедност, систем за слободно движење, педали што не се лизгаат и задни сопирачки за паркирање на трициклот.

Без сомнение, QPlay Nova е супер трицикл што ќе ги направи вашите прошетки со вашето малечко уште позабавни.

Карактеристики на трициклот:

 • систем за склопување за лесно транспортирање и складирање
 • прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност
 • прилагодлива рачка за туркање за контрола и удобност
 • 360º ротирачко седиште
 • продолжена тенда со УВ заштита
 • заштитни каиши со 5 точки за безбедност
 • отстранлив преден потпирач за нозе за првите месеци на бебето
 • преклопување на држачот за нозе
 • анти-лизгачки педали и тркала од композит со пластика за побезбедно возење
 • задните сопирачки за безбедно запирање на трициклот
 • препорачана возраст: од 10 до 36 месеци
 • главни материјали: тркала од композит со пластика и алуминиумска рамка
 • димензии: 100x48x91,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tricikl, nova
Трицикл Нова Qplay Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл. Овај трицикл ќе стане Вашиот најдобриот сојузник да ги откриете новите места за време на Вашите прошетки. Бидејќи се преклопува, секогаш ќе биде на Ваша страна! Заштедува време и простор, се склопува толку многу и толку брзо што ќе можете да го носите за рачката за носење. Изненадени сте? Има уште повеќе! .. Category: Product #: 9122 Regular price: 5.990 ден. 7.390
5.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS