Најново
Trefl - Сложувалка вселена
  • Trefl - Сложувалка вселена
  • Trefl - Сложувалка вселена

Trefl - Сложувалка вселена

650 ден.
Шифра на производ: 2966
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна сложувалка Вселена! Составете ја и отворете ги прозорците кои кријат дополнитена слика.

Сложувалката е составена од 36 делови.

Димензија на сложувалката: 58х40с.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трефл, slozhuvalka, puzzle
Trefl - Сложувалка вселена Прекрасна сложувалка Вселена! Составете ја и отворете ги прозорците кои кријат дополнитена слика. Сложувалката е составена од 36 делови. Димензија на сложувалката: 58х40с. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2966 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS