Најново
Тобоган Mochtoys 140см
  • Тобоган Mochtoys 140см
  • Тобоган Mochtoys 140см

Тобоган Mochtoys 140см

2.590 ден.
Шифра на производ: 612622
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • 140х36х81 см, делот за спуштање е со должина од 140 см
  • 136х46х30см
  • можност за приклучок на црево за додатна забава
  • производот е наменет за деца над 2 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тобоган Mochtoys 140см Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини. 140х36х81 см, делот за спуштање е со должина од 140 см 136х46х30см можност за приклучок на црево за додатна забава производот е наменет за деца над 2 години.   .. Category: Product #: 612622 Regular price: 2.590 ден. 2.590 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS