Најново
Тобоган 243см
  • Тобоган 243см

Тобоган 243см

6.490 ден.
Шифра на производ: 61329
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • делот за спуштање е со должина од 243см
  • димензија на тобоганот: 1140х240х243см
  • можност за приклучок на црево за додатна забава
  • производот е наменет за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тобоган 243см Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини. делот за спуштање е со должина од 243см димензија на тобоганот: 1140х240х243см можност за приклучок на црево за додатна забава производот е наменет за деца над 3 години. .. Category: Product #: 61329 Regular price: 6.490 ден. 6.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS