Најново
Тобоган 140см

Тобоган 140см

2.350 ден.
Шифра на производ: 61325
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови за Вашите најмили.

  • делот за спуштање е со должина од 140см
  • димензија на тобоганот: 147х65х85см
  • производот е наменет за деца над 18месеци со максимална тежина 25кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: tobogan, lizgalka, lizgalki
Тобоган 140см Забава со часови за Вашите најмили. делот за спуштање е со должина од 140см димензија на тобоганот: 147х65х85см производот е наменет за деца над 18месеци со максимална тежина 25кг. .. Category: Product #: 61325 Regular price: 2.350 ден. 2.350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS