Најново
Тобоган Mochtoys 205см
  • Тобоган Mochtoys 205см

Тобоган Mochtoys 205см

5.790 ден.
Шифра на производ: 10832
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини.

  • делот за спуштање е со должина од 205 см
  • можност за приклучок на црево за додатна забава
  • производот е наменет за деца над 2 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тобоган Mochtoys 205см Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните горештини. делот за спуштање е со должина од 205 см можност за приклучок на црево за додатна забава производот е наменет за деца над 2 години.   .. Category: Product #: 10832 Regular price: 5.790 ден. 5.790 Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS