Најново
Target - анатомски ранец
 • Target - анатомски ранец
 • Target - анатомски ранец

Target - анатомски ранец

2.300 ден.
Шифра на производ: 17312
Достапност: На залиха
Количина:

Target - анатомски ранец 

 • димензија: висина 41см, должина 30см, ширина 17см
 • материјал: полиестер
 • материјалот ја одбива водата и штити од влага
 • ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот - Anatomic Air System
 • анатомски обликувани нараменици
 • појачано дно
 • видлив во ноќта - рефлектирачки траки странично на ранецот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: таргет, anatomski, ranec
Target - анатомски ранец Target - анатомски ранец  димензија: висина 41см, должина 30см, ширина 17см материјал: полиестер материјалот ја одбива водата и штити од влага ергономски обликуван делот на грбот кој овозможува проток на воздухот - Anatomic Air System анатомски обликувани нараменици појачано дно видлив во ноќта - рефлектирачки траки странично на ранецот .. Category: Product #: 17312 Regular price: 2.300 ден. 2.300
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS