Најново
Talking Tom
  • Talking Tom

Talking Tom

680 ден.
Шифра на производ: 4492
Достапност: На залиха
Количина:

Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува се што ќе му кажете, но исто така ќе прави различни звуци доколку го допрете по глава, раце, стомак, нозе, опашка. 

Производот работи на 3x1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Talking Tom Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува се што ќе му кажете, но исто така ќе прави различни звуци доколку го допрете по глава, раце, стомак, нозе, опашка.  Производот работи на 3x1,5v АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 4492 Regular price: 680 ден. 680
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS