Најново
Столица за хранење - Jungle Teddy
  • Столица за хранење - Jungle Teddy
  • Столица за хранење - Jungle Teddy
  • Столица за хранење - Jungle Teddy
  • Столица за хранење - Jungle Teddy
  • Столица за хранење - Jungle Teddy

Столица за хранење - Jungle Teddy

6.460 ден.
Шифра на производ: 1516
Достапност: На залиха
Количина:

Столица за хранење - Jungle Teddy

- столче за хранење со висинско подесување со својата функционалност и едноставно склопување овозможува полесно хранење на бебето од 6м+
- столчето е место каде бебето може удобно да се смести и безбедно да помине некое време покрај родителите низ различните дневни обврски
- столчето за хранење е изработено од мек ПВЦ материјал во комбинација со пластика и метална (алуминиум) конструкција
- на предните и задните ногалки има тркала кои овозможуваат лесно преместување
- 3 позиции на наслон
- можност за висинско подесување во 5 степени (највисоката точка е во висина на трпезариски стол)
- дупли послужавник со 3 можности: простор за шише, тацна за хранење и тацна за игра
- пространо и меко седиште со безбедносни појаси со 5 точки на отпор кои овозможуваат додатна заштита и удобност на бебето
- димензии на отворено столче за хранење: ширина 60см, висина 102см
- димензии на затворено столче за хранење: ширина 38см, висина 91см
- тежина на столчето за хранење: 9,8 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: stolche, hranilka
Столица за хранење - Jungle Teddy Столица за хранење - Jungle Teddy - столче за хранење со висинско подесување со својата функционалност и едноставно склопување овозможува полесно хранење на бебето од 6м+ - столчето е место каде бебето може удобно да се смести и безбедно да помине некое време покрај родителите низ различните дневни обврски - столчето за хранење е изработено од мек ПВЦ материјал во комбинација со пластика и ме.. Category: Product #: 1516 Regular price: 6.460 ден. 6.460
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS