Најново
Справа за склекови
  • Справа за склекови
  • Справа за склекови
  • Справа за склекови

Справа за склекови

750 ден.
Шифра на производ: 26592
Достапност: На залиха
Количина:

Справа за склекови со која ќе успеете да ги зајакнете и обликувате Вашите мускули во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомакот.
Рачките може да се постават во повеќе позиции.

Димензија: 65х19х11см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Справа за склекови Справа за склекови со која ќе успеете да ги зајакнете и обликувате Вашите мускули во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомакот. Рачките може да се постават во повеќе позиции. Димензија: 65х19х11см .. Category: Product #: 26592 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS