Најново
Snuggie tails ќебенце сирена
  • Snuggie tails ќебенце сирена
  • Snuggie tails ќебенце сирена
  • Snuggie tails ќебенце сирена

Snuggie tails ќебенце сирена

550 ден.
Шифра на производ: 7198
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совршено е додека Вашите малечки читат книга, гледаат цртан или едноставно уживаат на креветот пиејќи топло чоколадо.

  • ќебето е наменето за употреба само додека седите или лежите
  • се пере во машина на 30ºС
  • состав: 100% полиестер
  • димензија на ќебето: 130х50см

Производот се препорачува за деца над 5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kjebenche, sirena
Snuggie tails ќебенце сирена Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совршено е додека Вашите малечки читат книга, гледаат цртан или едноставно уживаат на креветот пиејќи топло чоколадо. ќебето е наменето за употреба само додека седите или лежите се пере во машина на 30ºС состав: 100% полиестер димензија на ќебето: 130х50см Производот се препорачува за д.. Category: Product #: 7198 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS