Најново
Снежна Новогодишна Елка 180см
  • Снежна Новогодишна Елка 180см

Снежна Новогодишна Елка 180см

4.990 ден.
Шифра на производ: 1147
Достапност: На залиха
Количина:

Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови, на секој дел се ставаат поединечно гранки кои се обележани со број(лесно и брзо се монтира). Елката е мешана со гранки бор.

Елка 180см - 576 гранки.

Дијаметар 110см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: novogodishna, kralska, snezhna, elka
Снежна Новогодишна Елка 180см Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови, на секој дел се ставаат поединечно гранки кои се обележани со број(лесно и брзо се монтира). Елката е мешана со гранки бор. Елка 180см - 576 гранки. Дијаметар 110см.   .. Category: Product #: 1147 Regular price: 4.990 ден. 4.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS